• Müşteri Hizmetleri: (0332) 249 60 29
Sosyal Medya:

Betokav Topluluğunda KariyerBetokav, ürünleri ve hizmet verdiği müşterileri sebebi ile standart üretim şirketlerine göre çok daha esnek bir yönetim anlayışına sahiptir. Yeni teknoloji ve müşteri taleplerine göre şekillenen bu dinamik çalışma yapısı kariyer planlama süreçlerinde mevcut sistemlere ve uygulamalara da gerekli esnekliği de beraberinde getirmektedir.


İnsan Kaynakları Politikamız

Nitelikli İş Gücünü Topluluğa Kazandırma

İnsan Kaynakları Yönetimi;

  • nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı,
  • Topluluğu geleceğe taşıyacak, Betokav Topluluğu kurumsal değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki işgücünü seçmeyi ve işe almayı,
  • seçme ve işe almada küresel bakış açısı ve proaktif yaklaşımla Topluluğun geleceğe yönelik işgücü ihtiyaçlarını karşılamayı

hedeflemektedir.

Çalışanların Gelişimine Yatırım Yapma
  • Çalışanların sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı ve fırsatı yaratmak,
  • Yöneticilerin, çalışanların gelişim sorumluluğunu üstlendiği bir kültür yaratarak çalışan performansını düzenli olarak izlemelerini sağlamak ve bununla ilgili açık iletişimi desteklemek,
  • Nitelikli, başarılı, küresel bir işgücü ve lider havuzu oluşturmak amacıyla çalışanların gelişimini yönlendirmek

İnsan Kaynakları’nın ana sorumluluğudur.

Değer Oluşturan Kariyer Stratejileri

Betokav Kariyer yönetiminin hedefi; Topluluk vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer oluşturan kariyer stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

Anlayışımız

Bünyemizde bulunan Eğitim Kurumlarındaki kariyer politikaları, kurumun özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenir. Bu politikaların oluşumunda temel amaç, Gençlik Eğitim Kurumlarının kariyer yönetimine yönelik uygulama ve önceliklerinin dayandığı temel anlayışı belirlemektir.

NEDEN BETOKAV?

Birlikte Geleceğin Beton Yeniliklerini Hayal Etmeye Var Mısın ?

20 Yıllık Deneyim

1996 yılından beri Konya 1. Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız kalitesiyle, beton direk sektöründe ülkemizin sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

En Yeni Teknolojiler

%100 e yakın kapasite ve istihdam artışı hedeflenmekte olan firmamız üretim sistemlerinde günümüzün en yeni teknolojilerini kullanmakta , özgün tasarım çalışmalarına ve AR-GE faaliyetlerine had safhada önem vermektedir.

Geniş Ürün Portföyü

10.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m2 lik alan üzerine kurulan yeni üretim tesisimizle Beton yapı elemanları konusunda Müşteri Odaklı çalışma stratejisi ile çok geniş bir ürün portföyü oluşturulmuştur.

Çevreye Saygılı

Firmamız icraatlarında bilinçli çalışanları ile her geçen gün büyüme sürecini devam ettirirken, çevre değerlerine her zaman saygılıdır. Bununla beraber, personeli için uyumlu ve verimli çalışma ortamları sağlamayı ve kişisel becerilerini artırma noktasında onlara katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmet ve ürettiğimiz ürünlerde müşterilerimize en uygun fiyat, termin ve en yüksek kaliteyi sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu özellikleri sağlayabilmek ve başarıyı uzun ömürlü tutabilmek için iş ortaklarımız ile güçlü ve güvene dayalı ilişkiler kurmak ilkemizdir.

En Yüksek Kalite

Dürüstlük, Kalite yönetimi politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda; beton mamülleri üretiminde çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, yönetim sistemlerinin sürekli gözden geçirilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız olarak yürütmekteyiz.