• Müşteri Hizmetleri: (0332) 249 60 29
Sosyal Medya:

BETOKAV Santrifüj Beton Direk Tesisleri; KAV İnşaat Bünyesinde 1996 yılında Konya 1. Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Şirketimiz BETOKAV A.Ş. olarak yeni firma ismiyle, faaliyetlerine devam etmektedir.

1997 yılında başladığı deneme üretiminden başarılı sonuç alınması üzere TSE 997 Standarda uygunluk belgesi alan firmamız , 1999 yılında ISO 9000 Kalite Güvence Sistem Çalışmalarını başlatarak 2000 Yılının başında K-Q-TSE-ISO-EN 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesini almıştır.Santrifüj beton direk standardının değişmesi ile 2008 yılında TS-12843 belgesi alınmış, 2009 yılında K-Q-TSE-ISO-EN-9000 kapsamında ISO:9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alınmıştır.

BETOKAV A.Ş. gerçekleştirdiği tüm hizmet ve ürettiği ürünlerde müşterilerine en uygun fiyat, termin ve en yüksek kaliteyi sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu özellikleri sağlayabilmek ve başarıyı uzun ömürlü tutabilmek için iş ortaklarımız ile güçlü ve güvene dayalı ilişkiler kurmak ilkemizdir. Firmamız icraatlarında bilinçli çalışanları ile her geçen gün büyüme sürecini devam ettirirken, çevre değerlerine her zaman saygılıdır. Bununla beraber, personeli için uyumlu ve verimli çalışma ortamları sağlamayı ve kişisel becerilerini artırma noktasında onlara katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Kalitesiyle , beton direk sektöründe ülkemizin sayılı firmaları arasında yer alan firmamız 2000 yılından itibaren de Beton Kutu Menfezler , Beton Kar Siperleri , Endüstriyel Yapı Prefabriği ile Prefabrik Yapı Elemanlarının hemen her kulvarında üretimlerini gerçekleştirmiş ve son olarak ta Öngermeli Prefabrik Yapıların üretimine başlamıştır.

Santrifüj betonarme direkler enerji nakil hatlarının ucuz maliyetle yapılabilmesi, istenen boy ve tepe kuvvetinde imal edilebilmeleri, çok uzun ömürlü olmaları, bakım giderlerinin olmaması , görünümlerinin estetikliği, monte edildiği yerde az yer işgal etmesi, tepe kuvvetinin her yönde aynı değeri vermesi ve imalat kolaylığı sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Santrifüj Beton Direkler; enerji nakil hatları AG ve OG elektrik dağıtım hatları, projektör , paratoner ve aydınlatma direği , demiryolları elektrifikasyon direği, reklam ve bayrak direği olarak çok geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Beton yapı elemanları konusunda Müşteri Odaklı çalışma stratejisi ile çok geniş bir ürün portföyü oluşturulmuştur. 10.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m2 lik alan üzerine kurulan yeni üretim tesisimizde %100 e yakın kapasite ve istihdam artışı hedeflenmekte olan firmamız üretim sistemlerinde günümüzün en yeni teknolojilerini kullanmakta , özgün tasarım çalışmalarına ve AR-GE faaliyetlerine had safhada önem vermektedir.


NEDEN BETOKAV?

Birlikte Geleceğin Beton Yeniliklerini Hayal Etmeye Var Mısın ?

20 Yıllık Deneyim

1996 yılından beri Konya 1. Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız kalitesiyle, beton direk sektöründe ülkemizin sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

En Yeni Teknolojiler

%100 e yakın kapasite ve istihdam artışı hedeflenmekte olan firmamız üretim sistemlerinde günümüzün en yeni teknolojilerini kullanmakta , özgün tasarım çalışmalarına ve AR-GE faaliyetlerine had safhada önem vermektedir.

Geniş Ürün Portföyü

10.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m2 lik alan üzerine kurulan yeni üretim tesisimizle Beton yapı elemanları konusunda Müşteri Odaklı çalışma stratejisi ile çok geniş bir ürün portföyü oluşturulmuştur.

Çevreye Saygılı

Firmamız icraatlarında bilinçli çalışanları ile her geçen gün büyüme sürecini devam ettirirken, çevre değerlerine her zaman saygılıdır. Bununla beraber, personeli için uyumlu ve verimli çalışma ortamları sağlamayı ve kişisel becerilerini artırma noktasında onlara katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmet ve ürettiğimiz ürünlerde müşterilerimize en uygun fiyat, termin ve en yüksek kaliteyi sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu özellikleri sağlayabilmek ve başarıyı uzun ömürlü tutabilmek için iş ortaklarımız ile güçlü ve güvene dayalı ilişkiler kurmak ilkemizdir.

En Yüksek Kalite

Dürüstlük, Kalite yönetimi politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda; beton mamülleri üretiminde çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, yönetim sistemlerinin sürekli gözden geçirilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız olarak yürütmekteyiz.