• Müşteri Hizmetleri: (0332) 249 60 29
Sosyal Medya:

NEDEN BETOKAV?

Birlikte Geleceğin Beton Yeniliklerini Hayal Etmeye Var Mısın ?

20 Yıllık Deneyim

1996 yılından beri Konya 1. Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız kalitesiyle, beton direk sektöründe ülkemizin sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

En Yeni Teknolojiler

%100 e yakın kapasite ve istihdam artışı hedeflenmekte olan firmamız üretim sistemlerinde günümüzün en yeni teknolojilerini kullanmakta , özgün tasarım çalışmalarına ve AR-GE faaliyetlerine had safhada önem vermektedir.

Geniş Ürün Portföyü

10.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m2 lik alan üzerine kurulan yeni üretim tesisimizle Beton yapı elemanları konusunda Müşteri Odaklı çalışma stratejisi ile çok geniş bir ürün portföyü oluşturulmuştur.

Çevreye Saygılı

Firmamız icraatlarında bilinçli çalışanları ile her geçen gün büyüme sürecini devam ettirirken, çevre değerlerine her zaman saygılıdır. Bununla beraber, personeli için uyumlu ve verimli çalışma ortamları sağlamayı ve kişisel becerilerini artırma noktasında onlara katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmet ve ürettiğimiz ürünlerde müşterilerimize en uygun fiyat, termin ve en yüksek kaliteyi sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu özellikleri sağlayabilmek ve başarıyı uzun ömürlü tutabilmek için iş ortaklarımız ile güçlü ve güvene dayalı ilişkiler kurmak ilkemizdir.

En Yüksek Kalite

Dürüstlük, Kalite yönetimi politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda; beton mamülleri üretiminde çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, yönetim sistemlerinin sürekli gözden geçirilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız olarak yürütmekteyiz.